Акції США падають другий день після того, як Wells Fargo & Co. обрушила банківський сектор на тлі розчаровують за четвертий квартал. Сира нафта впала з 10-місячного максимуму на тлі зміцнення долара.

Енергетичний та фінансовий сектори вивели S & P 500 в мінус, при цьому Exxon Mobil Corp. впала більш ніж на 5% після того, як в звіті говориться, що компанія зазнає розслідування на предмет переоцінки активів. Акції комунальних підприємств і нерухомості зросли. Акції в Європі і Азії вже впали, оскільки довгоочікуваний план допомоги від COVID-19 на суму 1,9 трильйона доларів США був підданий ретельному аналізу. Прибутковість казначейських облігацій знизилася.

Оптимізм з приводу пакету допомоги США допоміг стимулювати так звану рефляціонную торгівлю, але цей план далекий від реалізації. Пропозиція Байдена може бути пом’якшено протидією Конгресу, і є ймовірність підвищення деяких податків.

«Є просто усвідомлення того, що це відправна точка для переговорів – є невелика частка реальності, що це не буде гладким швидким процесом», – сказав Джон Портер, глава відділу акцій в Mellon Investments Corp.

«Американський план порятунку» Байдена включає в себе хвилю нових витрат, збільшення прямих виплат домашнім господарствам, розширення допомоги з безробіття і розширення програм вакцинації та тестування на віруси в міру того, як смертність сягає рекордних рівнів, а місцеві органи влади розширюють обмеження.

Тепер увага звертається на те, яка частина пакета в кінцевому підсумку буде прийнята Конгресом, з огляду на високу ціну і включення пропозицій, проти яких заперечуватимуть багато республіканців. Поки законодавці сперечаються про деталі, заяви про безробіття в США, опубліковані в четвер, намалювали похмуру картину, і США лідирують по смертності від вірусів у всіх країнах, а штат Нью-Йорк вперше з травня повідомляє про більш ніж 200 смертельних випадках в день.

«Великі фінансові плани Байдена вийшли з-під контролю, і тепер поточна жахлива ситуація суперечить сподіванням США на рефляція», – написав Антуан Буве, старший стратег по процентних ставках ING Groep NV. «Навряд чи скоро стане краще, враховуючи низькі темпи впровадження вакцини».

Фінансові ринки США закриті в понеділок у зв’язку зі святкуванням свята Мартіна Лютера Кінга.

Джерело: Bloomberg

Від Morningstar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *