Біткоін знову набирає обертів, вперше ненадовго перевищивши 60 000 доларів США на тлі оптимізму щодо того, що найбільший цифровий токен отримає більш широке поширення.

Криптовалюта становила 59 819 доларів за станом на 10:08 нью-йоркським часом, відновившись після розгрому в кінці лютого після попереднього піку, встановленого в цьому місяці. Він користується оптимізмом на фінансових ринках після того, як президент Джо Байден підписав законопроект про боротьбу з пандемією на суму 1,9 трильйона доларів.

«Стійкість біткоіни стала легендою, – сказав Антоні тренч, керуючий партнер і співзасновник Nexo в Лондоні, крипто-кредитора. «Кожне виправлення – це можливість скинути і відновити рух вгору».

Біткоіни виріс приблизно на 1000% за останній рік на тлі ознак збільшення інституційного інтересу, а також спекулятивного попиту. Захисники відстоюють криптовалюта як засіб заощадження, подібне золоту, яке може виступати в якості захисту від інфляції та ослаблення долара. Інші стверджують, що ралі – це гігантський міхур, підживлює стимулами, який ось-ось лопне, як це сталося під час циклу підйомів і спадів 2017-2018 років.

Учасники галузі і деякі стратеги вказують на більш широке поширення як на одну з причин, по якій поточне зростання биків відрізняється.

Приклади включають в себе інвестиції Tesla Inc. в розмірі 1,5 мільярда доларів в біткойни і схвалення генеральним директором Ілона Маском цифрового активу в соціальних мережах. Інвестор-мільярдер Майк Новограц, керуючий Galaxy Digital Holdings Ltd. , Сказав, що до кінця року біткойн може досягти 100000 доларів.

«Стимулюючі чеки, безжальна підтримка Ілона Маска, короткі позиції з продажу та ліквідність на вихідних – це саме те, що було необхідно для відправки біткойнов вище рівня $ 60 000», – сказав Ед Мойя, старший аналітик ринку Oanda Corp. «Біткойнов знову здається бути нестримною силою, і ніхто не хоче заважати цій динамічній торгівлі».

  • За сприяння Еріка Лема

Джерело: Bloomberg

Від Morningstar

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *